Home Filmy Králičí nora (DVD)

Králičí nora (DVD)

Bolest lze překonat jen tak, že ji prožijete...

Cena: 20 000 íček

Způsob odběru: Poštou zdarma, Osobní odběr (Praha)
Sponzor dárku: iDNES.cz

Více dárků u kategorie Filmy

Becca a Howie Corbettovi žijí na klidném a úpravném předměstí a oba se snaží vyrovnat s bolestnou skutečností ztráty svého jediného dítěte. Chodí na skupinovou terapii pro podobně postižené lidi, ale přes ekonomickou bezstarostnost jejich život jakoby pozbyl smysl. Obzvlášť Becca (Nicole Kidmanová) se v duchu neustále vrací k okamžiku, kdy jejich čtyřletý syn Danny vběhl přímo pod kola auta, jehož mladistvý řidič Jason (Miles Teller) vůbec neměl šanci zareagovat. Becca začne nic netušícího Jasona sledovat, až ho přímo osloví v naději, že jí to pomůže překonat vlastní bezútěšnost. Její snaha je však stejně marná jako Howieovy (Aaron Eckhart) pokusy dovést do konce flirt s náhodnou přítelkyní.

Snímek Králičí nora (2010) vznikl podle stejnojmenné divadelní hry Davida Lindsay-Abairea (její titul odkazuje k Alence v Říši divů), uváděné na Broadwayi a vyznamenané Pulitzerovou cenou. Dílo poskytlo mimořádnou hereckou příležitost Nicole Kidmanové, jíž tato postava vynesla oscarovou nominaci. Ostatně, oceněna byla i Beččina broadwayská představitelka Cynthia Nixonová (známá u nás jako Miranda v seriálu Sex ve městě), která za ni dostala prestižní cenu Tony. Na našich jevištích hra zatím inscenována nebyla.

Podobné dárky

88 minut (DVD)

Krimi / Drama / Thriller

20 000 íček

koupit

Čokoláda (DVD)

Magický, romantický a komediálně laděný příběh.

20 000 íček

koupit

Albert Nobbs (DVD)

Film o transgenderové problematice 19. století

20 000 íček

koupit

Dárky od partnerů

Košík

Pro nakupování se musíte přihlásit

Přihlásit se

Nemáte Účet iDNES.cz? Vytvořte si jej

Jak získat íčka?

Pro nákup dárků se zaregistrujte na iDNES.cz. Registrace je zdarma. Íčka sbíráte prohlížením obsahu iDNES.cz, za ně si pak můžete koupit skvělé dárky.

Hledat v produktech

Kontakt